Contacts
Роман Андрушко
Main style: Tech House
Favorite styles: Electro House, House, Latin House, Minimal House, Minimal Techno, Progressive House, Progressive Trance, Techno, Vocal House
DJ, listener since 2007
Performance: 2 hours
Location: Ukraine, Rovno
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.
PR
My freedom in music ...  
Blog

Кому нечим занятся заходите!!!!

Каждую среду я пишу промо - миксы, у кого есть время прошу оценить они у меня на страницце, я за + ПР не бегаю, оно мне ненужно, а от коментарии по поводу робот прочитаю, и оценю вашы роботы... жду)))))

Вам понравилось то что я делаю?

Moonbeam
2 ▲
12 February 2009 9:40
1 comment
roma prosperity

Roma prosperity

Справжнє ім’я Роман Андрушко. Людина яка іде з музикою по життю… Людина, яка відчуває дотик звуків, розмовляє з її величністю Музичною Культурою на «ти».Той хто слухав його роботи, мене підтримає, адже гармонійність, присутня у його сетах, – це і є результат ідилії з музикою…
Завдяки своєму бажанню професійно поєднати життя з нотами кожного серця, уперше в ролі діджея, Роман виступив улітку 2007 року. Разом із друзями організували декілька дискотек, які увінчалися успіхом. Спочатку все було досить примітивно:BPM Studio, Virtual DJ, DSS DJ, але згодом резидент Луцького нічного клубу Dj Recent, помітивши музичний запал і потяг Роми до діджеїнгу, запропонував показати початки гри на професійній апаратурі. Опанувавши ази цієї справи, Рома разом із друзями відшукали людину, яка погодилася спонсорувати їхнє, на той час, захоплення. Так відкрилося діджейське кафе «Каприз», де Рома стає резидентом. Пізніше проводить дискотеку в нічному клубі НІЛ (Млинів), в нічному закладі Млинок (Млинів). 
Вкінці 2008 року доля подарувала Рrosperity знайомство з чудовою людиною Михайлом Комуністом, який, прослухавши його, запропонував резиденство в львівському нічному клубі «Сальвадор Далі» - погодився. Потім отримав запрошення грати,а згодом і резидентство у клубі «Наталі»(м.Буськ), де зараз проводить безліч вечірок, як сам так і з різними діджеями. Грав на фестивалі електронної культури = aQua Dj's Parade =, що проходив у липні 2009 року на території санаторію «Хрінникик»( Рівненська обл.), на мальовничому березі річки Стир. Наповнював душі своєю живильною музичною аурою на SW PARADE – 2009 – фестивалі сучасної електронної музики, що проходив у місті Судова Вишня. (Львівська обл.), в нічному клубі Піраміда (Івано - Франківськ), а також в нічному клубі «НЕПАЛ” (Галич). 
Працював з такими діджеями як: Dj Recent (Луцьк), Dj Misha Kamunist (Львів), Dj Ground (Рівне), Dj X-Ray (Рівне), Dj Electronick (Рівне), Dj Reliz (Івано - Франківськ), Dj Magistr (Івано - Франківськ), DJ Meyson (Івано - Франківськ), Dj Shaman (Львів), Dj Marbels (Івано - Франківськ), Dj Tee Max (Львів), Dj Ice Acid and Dj Bem (Львів), Dj City Light (Львів), Dj Pasha Progressive (Демидівка), Dj SteFan (Демидівка), та багатьма іншими починаючими діджеями. 
Рома мріє про те, аби грати в такому місці, де не потрібно переживати як публіка відреагує на його сет, там де є можливість виконувати те, що в даний момент бажає душа - грати вільну музику. 
Час не стоїть на місті, з кожним днем ім’я Roma Рrosperity звучить все гучніше. Ви читаєте лише ті речення зі сторінок життя Роми, які написані на даний момент, а текст доповнюється з кожним днем.

Улюблені бренди: Pioneer, Technics, Ortofon, UDG, Sony.
Найбільше любить працювати з такими речами як Pioneer CDJ 1000 MK3, Pioneer DJM 800,  
Technics SL-1210MK2, Sony MDR-V700DJ, Ortofon REAL DJ, Ortofon PRO Concorde Twin,  
UDG CD Case.
Найближчі душі такі стилі музики: House, Progressive, Tech - House, Techno.
В основному працює у стилі Progressive and Techno.

Feedback
+++за твои отличные роботы не прочь услышать и твое мнение о моих)
С Днем Рождения!
с днём рождения)
лови + PR и в друзья. надеюсь на взаимность)

на вот послушай!
HEY DJ Лови +++ дружище молодец так держать... жду в гости)))
+
хорошие миксы!
Привет,спосибо за приг лашения!
+++)))
Приятно познакомиться
Привет С прошедшим днём Любви и секса!!!!))))
привет,прости всё некогда!Редко стала на промо появляться!я музу послухаю новую!как дела у тебя?
Спасибо за коментарии .
всегда рад помочь , тебе тоже спасибо.
ЗЕМЛЯК лови + за творчество!
Привет!Отличные работы! + тебе , заходи ко мне зацени, буду рад !!!
С новым годом!!! Желаю творческого успеха!!!
Разок іграв!
Спасибо, с удовольствием послушаю твое творчество)))
Спасибо!Тебя тоже с наступающим!
спасибо!!!
да вот с аськой бока,а сделать её некогда!плюс ко всему ещё и учёба!зато все зачёты сдала!
Привет,как делишки?
добавил
теч хаус-круто!+ в пр работы хорошие!с наступающим)
Можно было встретить в клубе Picasso ...
Пожалуйста, зарегистрируйтесь (это быстро!) или войдите, чтобы оставлять feedbacks и делать ещё массу прикольных вещей.