Contacts
Lubos Romco
Favorite styles: Club House, Dutch House, Electro House, House, Progressive House
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.
PR
0
Lubos Romco
DJ LUBOSH fanpage www.facebook.com/hkdjlubosh

Lubosh Romco was born on 16. 4. 1986 and he started homemade mixing in early years. His childhood was all about music, various DJ and audio equipment. His first DJing was on tapes and CDs and he absolutely not thought in that time, that vinyls become one day his best friends.

It happened in that moment, when he testet it live at CAFE DEL FUN, when his good friend Tom POLL recommended it. After that he froze his CD archive and today his main dominion are vinyls, and there’s no wonder that a big case is a part of his equipment. Nowadays he is performing in a various clubs in eastern Slovakia like resident DJ or as a guest at many house dance events.

He is also acting in a DJs family Clubber In The House (www.clubber.sk) and reguralry plays at their parties. Side by side with Thomas Dexter, Sai, also with Brano DJ and many other he feels like in one good family. Just like one of a few slovak DJs he had his own radio show between 2007 and 2009 called DANCE PARTY in HORNET radio together with his with his longtime friend and colleague Alex (Miro Alexovič).

He also worked as a production engineer in radio Hornet Kosice. His radio show Dance Party was broadcast regularly every friday at 9PM. Many guests were invited in the show, for example Milan Lieskovsky, Dj EKG,Robert Burian from Slovakia, also foreign DJs, like Dj Tom Poll (London), Mark Mendes (Canada), and every last friday of the month a special edition was broadcast - CLUBBER IN THE HOUSE, with presenting this label and a DJs of the project.

DJ LUBOSH was chosen from many djs to play like an opening acter of Enque Inglesias in his concert in Steel Aréna Košice. Possibility to play at fantastic HED KANDI party in Kosice in 26. december 2009 was his biggest success in his dj career up to now. DJ LUBOSH played with star djs like WEZ CLARKE , JOHN JONES,TOM POLL, also Dj Carlo, Braňo Dj.

Currently is DJ LUBOSH working in design and layout of the various events of dance or classic format (Dubfire Halla Cassosport Košice, Dj Tiesto Steel Aréna Košice, HED KANDI Halla Cassosport Košice, Armin Van Buuren Bratislava Expo Aréna, Ferry Corsten Halla Cassosport Košice, Širava Fest Zemplinská Šírava, Elton John Steel Arena Košice,etc.)

DJ LUBOSH is also thinking about producing, but because of full shedule and upcoming new terms he is simply too busy.

Residenstké cluby :

Retro Cult Club (Kovačská 49 Košice),Vynil student club Kosice,Ponorka Music Pub Prešov,Energy Club Sabinov,Misterium Dance Hall Stara Lubovna.

Dj Lubosh uses this equipment:

turntables TECHNICS SL 1200 MkII, mixpult PIONEER DJM 800,PIONEER CDJ 2000,traktor audio 10,additional for directs and special mixes ipad3

Ľuboš Romčo sa narodil 16. apríla 1986 a s amatérskym hraním začal už ranom veku. Jeho detstvo bolo výhradne o hudbe a rôznej DJskej či audio technike. Začínal na MC páskach a neskôr na CD nosičoch, ale v tej dobe absolútne nepomýšľal na to, že v budúcnosti budú jeho najlepšími kamarátmi vinylové čierne platne.

Stalo sa tak až vtedy, keď si to naživo vyskúšal na akcii CAFE DEL FUN a po odporúčaní dobrého kamaráta Dj-a TOMA POLLA. Následne svoj CD archív dal zmraziť a dnes sú jeho dominantou vinylové platne, na ktoré nedá dopustiť a tak nečudo, že súčasťou jeho výbavy je vždy veľký case platni. V súčasnosti hráva v rôznych východoslovenských kluboch či už ako resident dj, alebo ako hosť na mnohých housových dance akciách. Už dlhší čas pôsobí aj v DJskej rodine CLUBBER IN THE HOUSE /www.clubber.sk/ a pravidelne sa zúčastňuje týchto parties po slovenských kluboch a disco-baroch.

Po boku Thomasa Dextera, Sai ale aj Braňa Dj a mnohých ďalších djov sa v tejto rodine cíti ako doma. Ako jeden z mála slovenských dj-ov mal v rokoch 2007-2009 vlastnú radio show DANCE PARTY rádia HORNET so svojim dlhoročným kamarátom a kolegom Alexom (Mirom Alexovičom) na rádiu Hornet a taktiež v rádiu Hornet - DJ Lubosh pracoval ako produkčný technik.

DANCE PARTY rádia Hornet sa vysielala pravidelne každý piatok po 21h a pravidelne si do nej pozýval hostí nielen zo Slovenska (Milan Lieskovsky, Dj EKG,Robert Burian a ďalší...) ale aj zo zahraničia - Dj Tom Poll (London), Mark Mendes (Canada) a vždy posledný piatok v mesiaci dal priestor projektu CLUBBER IN THE HOUSE, kde každý mesiac prezentoval túto značku a dj-ov tohto projektu.Okrem toho, že Dj Lubosh bol vybratý spomedzi kopec djov hrať ako predskokan koncertu Enriqua Inglesiasa v Steel Aréne v Košiciach a zatiaľ jeho najväčším úspechom djskej kariéry bolo hrať na fantastickej HED KANDI párty labelu HED KANDI, ktorá sa konala 26 12 2009 v hale Cassosport Košice, kde si Dj Lubosh zahral s djmi ako WEZ CLARKE , JOHN JONES,TOM POLL ale aj Dj Carlo a Braňo Dj. V tomto období sa Dj Lubosh podieľa na príprave a organizovaní rôznych eventov, či už tanečného alebo klasického formátu (Dubfire Halla Cassosport Košice,Dj Tiesto Steel Aréna Košice,HED KANDI Hala Cassosport Košice,Armin Van Buuren Bratislava Expo Aréna,Ferry Corsten Hala Cassosport Košice, Šírava Fest Zemplínska Šírava, Elton John Steel Arena Košice, atď.)

V súčasnosti sa už zahráva aj s myšlienkou venovať sa produkčnej činnosti, len kvôli nabitému kalendáru a stále novým a novým termínom zatiaľ nestíha.


Residenstké kluby:

Retro Cult Club (Kovačská 49 Košice),Vynil student club Kosice,Ponorka Music Pub Prešov,Energy Club Sabinov,Misterium Dance Hall Stara Lubovna.

Dj Lubosh používa túto techniku:

gramofóny TECHNICS SL 1200 MkII, mixpult PIONEER DJM 800,PIONEER CDJ 2000,dodatočne na directy a špeciálne mixy iPAD3
Feedback
Please, sign up (it's quick!) or sign in, to post feedbacks and do more fun stuff.