PR
314
МУЗИКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ / МУЗЫКА НЕ ИМЕЕТ ГРАНИЦ
ЯРКОRADIO PRODUCTION

UA

ЯРКОRADIO PRODUCTION - це проект який об'єднує людей під однією спільною ідеєю: "МУЗИКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ". Продуктом даного пректу є програма "ЯРКА 10", Місія якої "ДАРУВАТИ РАДІСТЬ і ВІДКРИВАТИ НОВИХ ЗІРОК". 

Якщо Вам до душі формат "ЯРКОЇ 10", і Ваш трек заслуговує на увагу радіослухачів, або Ви просто хочете поділиться своєю роботою ..... Не соромтеся ... Розміщуйте, послухаємо, і кращих розмістимо в програмі! 

Але! Якщо Ваш трек сам по собі унікальний, але він не підходить під формат "ЯРКОЇ 10" можете не бояться, розміщуйте теж його на нашій сторінці. Для цього в програме є Ваше бонусне 11 місце !!! 

ПОТРАПИТИ в прогамму легко і абсолютно БЕЗКОШТОВНО, МИ ЦІНУЄМО ВАШ ТАЛАНТ!

RU

ЯРКОRADIO PRODUCTION - это проект который объединяет людей под одной общей идеей: "МУЗЫКА НЕ ИМЕЕТ ГРАНИЦ". Продуктом данного пректа является програма "ЯРКАЯ 10", МИСИЯ которой ДАРИТЬ РАДОСТЬ и ОТКРЫВАТЬ НОВЫХ ЗВЁЗД.

Если Вам по душе формат "ЯРКОЙ 10", и Ваш трек заслуживает на внимание радиослушателей, или Вы просто хотите поделится своей работой..... Не стесняйтесь... Размещайте, послушаем, и лучших разместим в програме!

Но! Если Ваш трек сам по себе уникален, но он не подходит под формат "ЯРКОЙ 10" можете не боятся, и тоже его размещайте на нашей странице. Для этого в програме есть Ваше бонусное 11 место!!!  

ПОПАСТЬ в прогамму легко и абсолютно БЕСПЛАТНО, МЫ ЦЕНИМ ВАШ ТАЛАНТ.

Contacts
ЯРКОRADIO TEAM http://promodj.com/miss.foxy (PR)
Favorite styles: Progressive House, Progressive Trance, Trance, Uplifting Trance, Vocal Trance
DJ, radioshow
Location: Ukraine, Rovno
Resident: RIVNE FM (87.8FM). (Rovno), ЯРКОRADIO production (Rovno)
Guest: RIVNE FM (87.8FM) (Rovno), ЯРКОRADIO (Rovno)
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.