Blog

Свято позитивного трансу у «Fresh Time»

У ніч з 22 на 23 січня трансове свято прийшло до київського кафе «Fresh Time» на бульварі Шевченка. Ним стала Psychill & Ethno вечірка «Namaste», організована Дмитром PSY D/A та Дмитром SKY TECHNOLOGY з Cosmology Promo Group. Стала вона продовженням успішної практики тієї ж промо-групи – у згаданому кафе відшуміли, наприклад, танцювальні вечірки «Digital organic» і «Liquid Noise», а також розслабляюча «Winter chill session 2». Цього разу організатори підготували для відвідувачів смачну суміш етніки, чілл-ауту й танцювальних ритмів у стилі «гоа транс».
Відразу кидався в очі антураж вечірки: флюрні полотна з химерними малюнками у виконанні житомирського проекту Psy-Ho Made. Була присутня ціла епічна картина на тему розваг «великого міста»: інопланетянин-діджей, танцюючі персонажі з ірокезами і пожирачі грибів, суміш начебто непоєднуваних символів… Інші малюнки носили більш абстрактний характер, і в поєднанні з електронними звуками, які лилися з динаміків, справді складалося враження психоделічної казки.
Розпочали захід «живою» музикою – ведичними наспівами з повторенням мантри «Харе Крішна» у виконанні черкаського гурту «Prema Rasa». Учасники гурту також запропонували долучитися до «самоусвідомлення і принципів медитації», а також пригостили усіх присутніх прасадом – солодкими кульками.
Поки в одному залі грав проект «Prema Rasa», в іншому вайшнави давали лекцію з самоусвідомлення та розповсюджували ведичну літературу.
Після пари годин повторення мантр під етно-перкусію та екзотичні клавішні за пульт стали діджеї. Розпочав «електронну» частину ночі киянин DJ Mewel. Хоча за антуражем залу – численними кріслами, на яких можна було влаштуватися та медитувати під чілл-аут – складалося враження, що вечірка буде «спокійною», але ці враження були розвіяні. Mewel запалив зал сумішшю трансових звуків та брейк-бітових ритмів, і перші танцюючі подали приклад публіці на всю решту ночі.
Естафету підхопив PSY D/A (Cosmology Group), що ставив вже більш спокійну, але все ж наповнену чітким ритмом музику, часто зі східними мелодіями. Далі треки ставив Irukanji (Sentimony rec, Київ), під час сету якого відвідувачі остаточно розслабилися й на танцмайданчику лишилося досить мало танцюючих. І ось, близько 5 ранку за пульт став GOA MAKER (Cosmology Group), який поставив потужний гоа транс, із швидким та запальним ритмом. Паралельно з танцмайданчика зникли крісла. Усі, хто засинали, отримали змогу прокинутися та станцювати під трансову електроніку. Сет Гоа Мейкера став чудовим завершенням ночі, наповненої психоделічними картинами і позитивними людьми.

http://sumno.com/dl9
artistic
0 ▲
25 January 2011 20:51
source
Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave comments and do much more fun stuff.