Music
new pro  PR 0,1 ▲      
Like
Download: MP3, 131 Kbit
Listens: 145
Downloads: 4
Styles: Multitrack master
Duration: 3:15
Size: 3Mb
Recording: 18 January 2020
Publication: 17 January 2020 16:35
More
ا تاکنون یک برند بزرگ و بدون آرم دیده اید؟ نه؟ این به این دلیل است که هیچ وجود ندارد. یک آرم تأثیر عمده ای در چگونگی درک مشتریان از برند شما دارد. بنابراین به طور طبیعی ، شما می خواهید آرم شما برجسته باشد. اما چگونه به آنجا می رسید؟

نترس! این راهنمای مفید به شما همه چیزهایی را که باید بدانید برای طراحی آرم مناسب برای شما و تجارت شما می آموزد. از تعریف هویت برند خود و درک آنچه در یک لوگو عالی ایجاد می شود ، تا انتخاب صحیح در طراحی و پیمایش در روند طراحی ، در ادامه مطلب بخوانید تا نحوه طراحی یک آرم را یاد بگیرید.

در اینجا مهمترین مراحل برای طراحی لوگو آورده شده است:


ممکن است از خود بپرسید: چگونه می توانم  طراحی لوگو کنم؟ این مراحلی است که شما باید دنبال کنید:

  1. درک کنید که چرا به یک آرم نیاز دارید
  2. هویت برند خود را تعریف کنید
  3. الهام بخش برای طراحی خود باشید
  4. مسابقه را بررسی کنید
  5. سبک طراحی خود را انتخاب کنید
  6. نوع مناسب آرم را پیدا کنید
  7. به رنگ توجه کنید
  8. تایپوگرافی مناسب را انتخاب کنید
  9. با طراح خود ارتباط برقرار کنید
  10. گزینه های آرم خود را ارزیابی کنید
  11. چه کاری نباید هنگام طراحی یک آرم انجام داد
  12. طراحی آرم خود را با نام تجاری خود ادغام کنید


1. درک کنید که چرا به یک آرم نیاز دارید. و چرا باید عالی باشد


تجارت واقعاً مانند دوستیابی است - شما در تلاش هستید مشتری های مناسب را جذب کنید و آنها را به عشق و علاقه خود به مارک تجاری پاشنه بلند کنید. بنابراین از نماد خود به عنوان تصویر موجود در پروفایل خود بیابید. این همان چیزی است که باعث می شود افراد مورد علاقه قرار بگیرند و سعی کنند درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند (یا انگشت خود را به سمت چپ بکشید زیرا برای آنها نیستید). بنابراین شما می خواهید به نظر می رسد بهترین خود را ، درست است؟این راهنما را به عنوان یک کتاب الکترونیکی رایگان بارگیری کنید و یاد بگیرید که چگونه یک آرم عالی را بدست آورید!

برای به دست آوردن كتاب الکترونیکی آرم ، به همراه نكات خلاق ، منابع و تبلیغی گاه به گاه (كه می توانید از هر زمان امتناع كنید) ایمیل خود را وارد کنید.از آنجا که لوگوی شما یک بخش اساسی از برند شماست ، می خواهید مطمئن شوید که این کار به خوبی انجام شده است. تمام مواد مارک تجاری شما آرم شما را بر روی آنها قرار خواهد داد. از وب سایت ، بسته بندی و کارت ویزیت شما به مشتریان شما خیره می شود. حساب کنید! یک طراحی لوگو عالی و حرفه ای نه تنها توانایی برقراری ارتباط با آنچه را که می خواهید را برقرار کنید. این همچنین یک برداشت اول خوب خواهد بود و به شما کمک می کند تا از رقابت کنار بیایید.

2. هویت نام تجاری خود را تعریف کنید


شما می خواهید که لوگوی شما شخصیت برند شما ارتباط برقرار کند. و برای انجام این کار ، ابتدا باید بفهمید که شخصیت اصلی برند شما چیست. هنگامی که شما یک ایده روشن در مورد آنچه شما را منحصر به فرد می داند و مارک شما در مورد همه چیز است ، انجام انتخاب های طراحی برای تکمیل و تکمیل آن برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

در اینجا سؤالاتی وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید ، تا به هویت برند خود برسید :
 • چرا این تجارت را شروع کردیم؟
 • اعتقادات و ارزشهایی که به عنوان یک شرکت برای ما مهم است چیست؟
 • چه کاری بهتر از هر کس دیگری انجام می دهیم؟
 • چه چیزی ما را خاص می کند؟
 • اگر ما می توانستیم مارک خود را به سه کلمه توصیف کنیم ، آنها چه می شدند؟
 • سه کلمه ای که ما می خواهیم مشتریان برای توصیف ما از آنها استفاده کنند چیست؟

3. الهام بخش برای طراحی خود


سخت ترین بخش طراحی می تواند جستجوی الهام بخش لوگو باشد. خوشبختانه ما نکاتی را برای شما به دست آورده ایم که این کار را بسیار آسان می کند.

با طوفان مغزی شروع کنید


شاید شما یک فرد مفهومی باشید و دوست دارید با جمع آوری ایده های کلامی شروع کنید. یک جلسه مناسب برای طوفان مغزی می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز دارید تا ظاهر خود را کمرنگ کنید و احساس کنید که در حال دستیابی هستید. در اینجا سه ​​مرحله وجود دارد که به شما در ترسیم ایده های خلاقانه کمک می کند:

1. قوانین طوفان مغزی را دنبال کنید: طوفان مغزی در مورد بیرون رفتن همه ایده ها (حتی آنهایی که واقعاً بد هستند) و نوشتن آنها است. حتی یک ایده وحشتناک می تواند گفتگو را برانگیزد که به یک راه حل نبوغ منتهی می شود.

2. مانند مخاطبان خود فکر کنید: لیستی از کلماتی را تهیه کنید که مارک شما را توصیف می کند و چگونه می خواهید آن را درک کنید. مانند یک فرد در قسمت جمعیتی هدف خود فکر کنید و همیشه به یاد داشته باشید که چه چیزی برای آنها مهم است.

3. همه را درگیر کنید: طوفان مغزی یک نفر خوب است ، اما تنها تنوع باعث می شود که جادو اتفاق بیفتد. افرادی را از هر بخش یا حتی دوستان و شرکای تجاری در میان بگذارید. هرچه چشم اندازهای بیشتر ، بهتر باشد.


وقتی صحبت از طوفان مغزی برای آرم شما می شود ، از فکر کردن در جعبه و کمی متفاوت بودن نترسید. ببینید که چگونه لوگوهایی مانند آنهایی که برای Crypto Caveman و شیرین سفر هوشمندانه ایده هایی را ترکیب می کنند که لزوماً با آنها ارتباطی نخواهید داشت - مانند Cryptocur ارزها و غارنوردان یا زنبور عسل و سنجاق روی نقشه؟ این گزینه های اصلی آرم به آنها کمک می کند تا شخصیت خود را بیان کنند و از جمع ایستادگی کنند.یک هیئت مدیره خلق و خوی درست کنید


اگر فرد بصری هستید ، هیئت مدیره خلق و خوی ممکن است ابزاری مناسب برای الهام گرفتن از شما باشد. می توانید با بریدن و پین کردن تصاویر چاپی یک صفحه واقعی ایجاد کنید یا یک دیجیتالی درست کنید ( Pinterest در اینجا انتخاب بدیهی است). به سادگی تمام تصاویری را که احساس می کنید به آنها جلب کنید ، می توانید این آرم ها ، ترکیب های رنگی ، تصاویر یا گرافیک های دیگر ، وحشی شوید! خواهید دید ، هیئت مدیره خلق و خوی شما منعکس کننده چه سبکی و ویژگیهای طراحی شما در هر زمان و بدون تغییر است. برای شروع به مکان خوبی نیاز دارید؟ پیشنهاد می کنیم از گالری الهام بخش آرم 99designs دیدن کنید .


به این فکر کنید که چگونه می توانید شغل شما در آرم شما تجسم شود. به سادگی ریشه همه چیز در مورد غذاهای محلی ، پایین زمین است و لوگو ی پرنعمت آنها کاملاً منعکس کننده سبزیجات ریشه ای دستی است. اگر در جستجوی زیبایی شناسی مشابه هستید ، هیئت مدیره خلق و خوی شما ممکن است شامل تصاویری از آرمهای پرنعمت ، تصاویر دست ساز و اشکال و رنگهای ارگانیک باشد. یا نگاهی بیاندازید که چگونه آرم Rugged هویت برند "ناهموار" خود را با علامت کلمه ای جسورانه و خشن به تصویر می کشد ، اما همچنان شامل یک پرشعر لوکس با جلوه ای بازتاب طلایی است. صفحه خلق و خوی شما این امکان را به شما می دهد که همه این عناصر را با هم جمع کنید.


4. مسابقه را بررسی کنید


بهترین مکان برای کش رفتنایده ها را قرض بگیرید؟ رقابت شما! بررسی کنید چه چیزی در آنجا وجود دارد ، چه چیزی با مخاطبان شما خوب است و از آنچه باید اجتناب کنید. در حالی که مشاغل دیگر را غافلگیر کرده اید ، به این فکر کنید که چه چیزی آنها را از شما متفاوت می کند و چگونه می توانید بر این تفاوت ها در طراحی آرم خود تأکید کنید.


مطمئن باشید که خود را به وضوح از رقابت خود جدا می کنید. اگر همه مشاغل دیگر در صنعت شما به صورت تک رنگی در حال گذر هستند ، شاید شما باید از برخی رنگ ها استفاده کنید تا از آن استفاده کنید. اگر هر کس دیگری سنتی باشد ، شاید یک آرم جالب و مدرن توجه شما را به خود جلب کند.


یک آرم حسابداری سرگرم کننده و سبکی برای HotToast که توسط کاتبان طراحی شده است


سه آرم حسابدار فوق و نحوه ارتباط شخصیت های برند خود را بررسی کنید. لوگوی شیر برای Orthrus Ventures کلاسیک و قابل اعتماد است ، در حالی که لوگوی Tidy Finance مدرن و جالب به نظر می رسد. با این حال ، اگر شما از آنچه می خواهید سرگرم کننده و قابل دسترسی باشید ، اجازه دهید Hot Toast با رنگ روشن و تصویر عجیب و غریب خود از شما الهام بخشد.

5- سبک طراحی خود را انتخاب کنید


-اکنون که ایده کاملی از نام تجاری خود دارید و احساس الهام می کنید ، وقت آن است که ترجمه آن را به طراحی شروع کنید. در اینجا عناصر مختلف زیادی وجود دارد ، از رنگ ، شکل و گرافیک گرفته تا تایپوگرافی. جداسازی هر مؤلفه و کاری که می تواند برای آرم شما انجام دهد به شما کمک می کند تا قدم به قدم کارها را انجام دهید ، نه اینکه از یکباره به کل طرح توجه کنید.


وقتی در مورد لوگوی خود فکر می کنید ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید انتخاب زیبایی طراحی زیبایی برای برند شما است. هیچ سبکی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد ، تنها آنچه برای برند شما مناسب است.

کلاسیک


آرم های مرسوم ، مد روز می توانند سرگرم کننده و هیجان انگیز باشند ، اما می توانند به سرعت منسوخ شوند. یک سبک کلاسیک به شما قدرت ماندگاری بهتری می دهد و می تواند به شما در رسیدن به مخاطبان وسیع تری کمک کند. این زیبایی شناسی آن را ساده نگه می دارد و به دنبال پالت های رنگی ، گرافیکی یا فونت ها نیست. یک سبک کلاسیک به مردم می گوید شما قابل اعتماد و زمین هستید.
یک آرم پرنعمت جالب برای کافه Timber که توسط ساوا استوئیک طراحی شده است

یکپارچهسازی با سیستمعامل یا پرنعمت


است به همین دلیل پرنعمت و طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل شده اند وجود دارد در روند برای مدتی در حال حاضر. آنها فوراً شما را به یاد گذشته می اندازند و احساسات عاشقانه دلتنگی را برانگیخته اند. یک آرم پرنعمت به مشتریان می گوید که تاریخ برای شما مهم است و هر آنچه که می فروشید درست انجام می شود. آرم های پوشیده و نشان داده شده دستی در پالت های قهوه ای و بژ رنگ زیبایی این زیبایی را تکمیل می کند.

مدرن و مینیمالیستی


برندها غالباً سبکی تمیز و مینیمالیستی را برای برقراری ارتباط چقدر تازه و مدرن انتخاب می کنند. این سبک از فضای سفید زیادی ، حداقل جزئیات و خطوط ساده استفاده می کند که اغلب منجر به آرم های براق و جفت شده می شوند. یک سبک مینیمالیستی و مدرن به مشتریان خود نشان می دهد که مارک شما به روز است ، خنک است و می داند چه چیزی حساب می شود.

سرگرم کننده و دمدمی


این یک انتخاب محبوب برای مارک های با مشتری هدف (یا جوان با قلب) است. سبک سرگرم کننده و دمدمی تمایل به رنگارنگ و زیبا دارد و غالباً از نمادها یا تصاویر برای ایجاد یک نمایش مثبت و دوستانه استفاده می کند. به دنبال یک طلسم غریب یا یک تصویر شیرین بروید تا شخصیت سرگرم کننده برند شما را بدرخشد.

دستباف و دستباف


سبک دست ساز یک پیام واضح را منتقل می کند: این مارک فردی است و از کیفیت دست ساز استفاده می کند. این سبک در ترکیب با سایر زیبایی شناسی ها ، مانند پرنعمت ، به خوبی کار می کند تا پیام را به خانه منتقل کند. اما می توان آن را با سبک های مینیمال و سرگرم کننده ترکیب کرد ، همچنین برای داشتن ظاهری ساده و پیشرفته یا روشن و جوانی به وجود می آید.

نمی توانید فقط یکی را انتخاب کنید؟


البته این سبک ها بطور متقابل منحصر به فرد نیستند: فقط کافی است آنها را متناسب با نام تجاری خود ترکیب کرده و مطابقت دهید. به عنوان مثال ، نام تجاری شما می تواند همزمان دست ساز و سرگرم کننده باشد ، فقط نگاهی بیندازید که چگونه نماد عجیب و غریب و جالب برای کاکتوس Crafting آن را بیرون می کشد.

Please, sign up (it's quick!) or sign in, to post comments and do more fun stuff.