Sign up
PR
952
Contacts
Саша Лирой
Main style: Breaks
Favorite styles: Future Bass, UK Garage
DJ, promoter, listener since 2005
Performance: 1 hour
Location: Russia, Ekaterinburg
Resident: Autoban (Ekaterinburg)
Guest: Digitalpoint.fm (Saint Petersburg), [[[BASE CLUB]]] Космонавтов 11 (Ekaterinburg), Da Bar, Вайнера 40 (Ekaterinburg), Riviera Club г. Заречный (Zarechnyi), PV @ SOVKINO (Ekaterinburg), PV PROMO (Ekaterinburg), PV (Карьерная 16) (Ekaterinburg), Smokin' Dog (Ekaterinburg), Garage Underground (CHelyabinsk), Shock (Verhnyaya Pyshma), Keller club (Nizhnii Tagil), Riviera \\ club MEKKA// (Ekaterinburg), Radio Pilot 105 FM (Ekaterinburg), RADIO CK 90.2 FM (Ekaterinburg)
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.
Events
[BASE CLUB], Ekaterinburg, 22:59 // 9 April 2010
Breaks
Garage Underground, CHelyabinsk, 23:00 // 19 March 2010
Neurofunk
Riviera, Zarechnyi, 22:00 // 27 June 2009
Breaks
Riviera Club г. Заречный, Zarechnyi, 22:00 // 30 May 2009
Breaks
Pdj заблокировал часть миксов, все есть в группе vk.com/ubm96
Events
27 ИЮНЯ | NEUROPUNK.RU OPENAIR | RIVIERA

Breaks, Neurofunk, Minimal Techno, Hip-hop/Rap

Date and time: 27 June 2009 22:00
Venue: Riviera
Address: Zarechnyi show on the map
Entrance: 450 rubles
Add 
Were
More

DRUM'N'BASS OPEN AIR ARENA:

22:00-23:00 JB
23:00-00:30 Tresh & D-Roque
00:30-02:00 Flex & Marqus
02:00-03:30 [UTOPIA]: KUBRAK & ERROR /С-Петербург
03:30-04:30 RECEPTOR /Волгодонск
04:30-06:00 M.Pollen
06:00-end Mateez & Endless

ZVEZDA: MINIMAL/TECHNO/ELECTRO ARENA:

22:00-23:30 Juri Jah & Polzuchiy
23:30-00:30 Mitnick
00:30-01:30 Cell
01:30-02:30 Kovyazin
02:30-04:00 VITALIK FUNK /С-Петербург
04:00-05:00 Osipov
05:00-06:30 Aliks & Budd
06:30-end Arturo

MEKKA DANCEFLOOR: DUBSTEP/BREAKS ARENA:

22:00-23:30 Juno (Dubstep)
23:30-01:00 Niiki Bushido (Dubstep)

01:00-02:30 Broke
02:30-04:00 Leeroy
04:00-05:00 Access
05:00-end Insane & Kuhn

UNDERGROUND: HARDCORE/HARDSTYLE/HARD TECHNO ARENA:

22:00-23:00 Timin (HardTechno/Schranz)
23:00-00:00 Syntechnic (HardTechno/Schranz)
00:00-01:00 Zinger (Techno/HardTechno/Schranz)
01:00-02:00 Nudniy (Hardcore)
02:00-03:00 Sun-Up & Silver(Uk Hardcore)
03:00-04:00 Dat (Hardstyle)
04:00-05:00 BigMamma (Hardcore)
05:00-end Sonik D (Hardcore)

HIP-HOP БАР:

Las Cartas
OC.Pro (Ю.З.Ф. + ЖС)
Brazys
Dissonance
Sol & Otis
Lex

dj Jus
dj DS

+свободный микрофон!

Flyer
Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave comments and do much more fun stuff.