Sign up
Contacts
Mykola Bulanov
Main style: House
Favorite styles: Acid, Acid House, Breaks, Club House, Drum & Bass, Dub, Dubstep, Dutch House, Electro, Electro House, Fidget House, Progressive House, Tech House, Trance, UK Garage
DJ, producer, vocalist, clubber, listener since 2010
Performance: from 200 hryvnas / 1.5 hours
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.
PR
My New PromoMix is READY!!![Poison Candy]
Dj. Venom

-

Справжне ім'я: Коля Буланов

Псевдонім:Venom

Дата народження: September 30

Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ

Носій: CD

Стилі музики: House, Fidget House, Electro-House

Сайт: djvenom.promodj.ru

В контакте: vkontakte.ru/id42163498 (vkontakte.ru/snakedguevara)

E-mail: djvenom.ua@gmail.com

Телефон: +38 (097) 783 85 94

ICQ: 384282328

-

 

Ще з дитинства майбутній "Venom" захоплювався музикою. Закінчивши відмінно музичну школу по классі фортепіано, він почав освоювати для себе все нові грані музики. Новою захопленністю стала електронна музика.

Влаштовуючи все нові і кращі вечірки у школі (ще під нікнеймом Dj SnakedGuevara), міксуючи музику на них, він зрозумів що все йде суперово, і варто спробувати себе у більш глобальних заходах...

Після закінчення школи, він вступив до "Reliz Dj School" і починаючи з 3 липня 2010 року розпочалась його кар'єра як Dj Venom . Сильно поринувшись у навчання та удосконалення своїх навичок гри та міксування на CD він менш ніж за місяць записав перший сет і відіграв 4 рази у клубі nc "Matrix". Улюбленим стилем став всесвітній House. а також його підстилі( Fidget House та Electro-House). Тепер і надалі продовжує активну діяльність у сфері Dj'їнгу та клубного життя.

 

-Played with Dj's:

- Dj Reliz, Dj Sunrave, Dj Kaspersky, Dj F.I.S.H., Dj Armani, Dj Doliansky, Dj Meyson, Dj Baroque(Liquidator), Dj Facker, Dj RuD, Dj Sley, Dj Raise та ін.

Feedback
Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave feedbacks and do much more fun stuff.