WWW.DJFM.UA
Music / DJMAG RADIOSHOW
DJ MAG Radioshow on DJFM - Mark Mendes  PR 2,8 ▲      
Like
Listens: 185
Downloads: 98
Bookmarks: 1
Styles: House
Format: MP3, 192 Kbit
Duration: 56:57
Size: 78.2Mb
Recording: 28 May 2012
Publication: 29 May 2012 15:18

Was recorded in DJ FM.

Tracklist
Please, register (it is quick!) or login, to see the tracklist.
MoreНещодавно він отримав нагороду “Найкращий техно-трек року” від порталу Бітпорту, що тільки підтвердило його талант та закріпило статус успішного продюсера та ді-джея на міжнародній танцювальній сцені. До того ж, все той же авторитетний Бітпорт ставить Марка Мендеса в один ряд разом із Avicii, Afrojack та Skrillex.

Можливо, певним поштовхом до вершин олімпу електронної музики послугувало творче минуле дядька Марка, який свого часу також прославився на танцювальній сцені Канади, але сьогодні обидва родича працюють у різних напрямках танцювальної музики.

Марк Мендес намагається максимально зосередитись на власних треках, тому ремікси за його авторством можна почути не так часто, зокрема, кілька мають Fedde le Grand, Funkerman, Dave Spoon та EDX.

Що стосується безпосередньо ді-джейських здібностей Mark Mendes’a, тут слова зайві. Він грає у клубах по всьому світі, і як саме звучить його шалений потужний мікс ти можеш дізнатися протягом наступної години – в ефірі спеціальний гест-мікс Mark Mendes’a із найкращих драйвових хітів танцмайданчиків! Насолоджуйся власною спекотною вечіркою під ексклюзивний гест-мікс Mark Mendes’a у DJ MAG Radioshow на DJFM!

Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave comments and do much more fun stuff.
Listen more
EXTRA FEAT