Videos
Bakun - Просто Танцюй  PR 1,8 ▲   
Like
Broadcast on PromoDJ TV since 26 June 2017
Views: 1 721
Downloads: 23
Styles: House
Format: MP4, 30209 Kbit
Duration: 3:02
BPM: 120
Size: 652.7Mb
Publication: 26 June 2017 13:25

More

Літо буде танцювальним! Відбулась прем’єра кліпу «Просто танцюй»

 

Цього тижня відбулась прем’єра кліпу на пісню «Просто танцюй» від проекту Bakun. Цей трек став справжнім  проривом в ефірі радіостанцій України. З перших тижнів своєї появи пісня здобула багато прихильників, завдяки легкому танцювальному настрою. І вже кілька місяців вона впевнено тримається на верхніх сходинках багатьох чартів.

 

Зйомки кліпу «Просто танцюй» відбулися на початку червня у Києві. Режисером цієї відеороботи став Володимир Шурубура. Після довгих дискусій було вирішено знімати кліп одним кадром. Творча команда, яка працювала на зйомках не боялась експериментів і це додало кліпу особливого шарму. 

 

Bakun: «Ми невипадково вибрали саме таку ідею. Нас надихнули кліпи Джорджа Майкла. Я дуже ціную творчість цього співака і, як тисячі музикантів у цілому світі, поважаю його вклад у сучасну музику».

 

Звичайно, не обійдеться у кліпі без танців. Спеціально запрошений шоу-балет підготував свою постановку, яка стала родзинкою відео «Просто танцюй». До слова, Bakun готує ще одну несподіванку – англомовну версію цього хіта. Пісня матиме назву «Just Dance».

 

Довідка:

Bakun – танцювальний проект українського саунд-продюсера Андрія Бакуна. Старт проекту відбувся у лютому 2017 року. Bakun – це якісна танцювальна музика, народжена в UA

 

Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave comments and do much more fun stuff.
Listen more
EXTRA FEAT