Contacts
Ihor Ivanov
Main style: Hip-hop/Rap
Favorite styles: Beatboxing, Breakcore, Breaks, Downtempo, Drum & Bass, Dub, Dubstep, East Coast Rap, Foreign Rap, Freestyle, Funk, Funky Breaks, Hardcore rap, Jazz-Rap, Reggae, Trip-Hop, Turntablism, West Coast Rap, Old School Rap
Producer, poet, listener since 2009
Location: Ukraine, Korop
Frequent visitor: Korop WeekEnd Party Open Air (Korop)
Please, register (it is quick!) or login to see contact information.
PR
Kevin є!

Tracks

61 3 12 PR 1,4 ▲ Hip-hop/Rap
Нарешті дійшли руки до своєї творчості, а то все для інших старався.:)... 
56 10 PR 1,3 ▲ Hip-hop/Rap
Трек, який брав участь у конкурсі від Самозахисту, але дописаний і на... 
31 1 7 PR 1,2 ▲ Hip-hop/Rap
 
41 1 5 PR 1,2 ▲ Hip-hop/Rap
 

Remixes

354 3 103 PR 3,6 ▲ 320 Breaks, Dubstep
А як вам такі ламані ритми з України?! :D Ремікс який... 
292 39 PR 4 ▲ Breaks
Ремікс із конкурсу реміксів DJUICE MIX 
Videos
46 1 17 PR 1,5 ▲ Hip-hop/Rap
Мій відеоурок про те, як можна написати бас для хіп-хоп інструменталу (і... 
Blog

Enji - Noblesse oblige (2011)

У зв’язку з гулянням на новорічні свята я провтикав дуже приємний подарунок під новий рік – довгоочікуваний альбом Enji «Noblesse oblige», який з’явився в мережі 30 грудня. Скачав я і послухав вже в 2012 році. Нарешті, відійшовши від перших емоцій, можу щось по ділу сказати.

Такого не було ні разу в моєму житті, щоб на прослуханому альбомі не знайшлося трека, який би мені не сподобався!!! Всі круті, кожен куплет, кожен приспів, кожне слово, кожний семпл біта, я все пролайкав у вк :). Слухаю від першого до останнього не перемикаючи канал і отримую задоволення.

В наш час альбоми часто складаються з 11-13 треків, 30% з яких інтро, аутро, скіти, інша фігня та багато фітів. У «Noblesse oblige» 14 повноцінних треків, мінімум фітів, мінімум води – максимум суті. Ось тепер то я розумію, чому альбом так довго довелося чекати, якщо не помиляюся, то писався він роки 1,5-2.

Говорячи про фіти, то з МС Enji допомагали тільки Malysh із Самозахисту, співпраця з яким очікувалася давно, та Naz, який рєдко, но мєтко радує своїми треками й спільну роботу «Трафік» ми чули вже раніше. Набагато цікавіша ситуація із бітмейкерами: багато авторів, включаючи самого Enji, представили свої кращі роботи для альбому і ох який же я щасливий, що теж зміг прикласти свою руку до цього творіння! Не дуже гарно себе хвалити, але інструментальна складова «Noblesse oblige» на мою думку на дуже високому рівні, заслухатися можна. Із всіх бітмачів не знаю тільки шановного пана з псевдонімом Das, один із найсмачніших мінусів в альбомі. Здивувала відсутність хоча б одного біта від Lenso. DF + Enji + Naz – тепер це вже традиційно вдала комбінація, давайте ще!

Я б назвав цей альбом монотонним, але в хорошому розумінні цього слова, тобто він дуже цілісний, єдиний, слухається на одному подиху. Монотонний, але тематика треків різноманітна, витримана в стилі Enji. Як завжди лірично, по-філософськи, розумно та іноді жорстко. В текстах гостро зачіпляються соціальні та теми відносин між людьми, проблеми країни та влади, патріотизм, теми музики (як всі люблять це називати «реп про реп») та особисте. Коротше, кожен слухач знайде щось близьке собі по суті. Ага, точно… про хасол і клуби тут нема нічого.

Я вже казав, що всі композиції від 1 до 14 сподобалися (нехай пробачать мене такі майстри як DLF, Місто 44, Сайфа, Самозахист, але слухаючи їх альбоми завжди були треки, які мені не подобалися або просто не сприймалися) та треба ж виділити ті, що сподобалися найбільше. Так от, найбільше мене здивував трек Зброю до бою. Ще коли почув його на стадії демки дуже вразило, як Enji змінив сприйняття мого інструменталу, без читки ну взагалі не те. Хто тобі винен – також один з кращих, текст мене не залишив байдужим. Будем пам’ятати – дуже патріотично, В одному напрямку – просто вмикаю і кайфую.

Хотів написати рецензію на альбом, але яка там рецензія… це якась ода автору :) Тисну руку Enji та всім людям, які трудилися над альбомом! ІМХО, шикааааарно вийшло.

Висновок. «Noblesse oblige» – ще один альбом «маст хев» для українського слухача та один з моєї колекції найкращого, що встиг почути за життя.

Kevin

качає
2 ▲
8 January 2012 1:35
no comments

У Коропі занадто пасивна молодь

З кожним роком все частіше із друзями заводимо розмови на тему «А пам’ятаєш, як раніше було…». А згадати нам є що! У час коли виростав я і трохи старші хлопці й дівчата молодь розважатися вміла, причому без всіх цих ваших кабаків. Так, тоді були ще живі Бравчік та Ресторан, але рух там зовсім не той був, який є зараз. Тепер кожен говорить, що молодь бухає і спивається в гауно, а раніше ні. Та фігня! П’янки і раніше були, але то теж було не те, що є зараз та й не в такому обсязі. Тоді кожен в чомусь себе шукав: хтось спортом займався, хтось гайки в мотоциклах крутив, хтось на гітарі вечорами бринькав і т.п. А у наш час я таких мало помічаю. Із хлопцями ще якось краще, а от, розмовляючи із своїми подругами, складається враження, що вони до 16-17 років взагалі не жили й не існували! Їм тупо нічого згадати із дитинства до того моменту, коли школа почала закінчуватися і мамка вже не могла заборонити бігати у дароглобуси, а там і навчання в іншому місті, де контролювати взагалі когось нереально. Ось тут вже є чого згадати! Стільки всього прекрасного… коротше, п’янки розпочалися.

 

Тоді у Коропі весь двіж відбувався на дискотеці, яка була єдиною, але ніхто не парився з цього приводу, бо більше і не треба. Нажаль, я провтикав якось дискотеки у Будинку творчості і ранній Мегаполіс часів Рандеву, та наслухався від людей, які те все застали! Тоді більше цікавилися музикою, приходили на Мегу, щоб потанцювати всім кодлом весь вечір. І музику грали із касетних магнітофонів, але й на тих залізяках діджеїти намагалися, світло самі паяли для дискотеки. І хітами тоді були Фрістайла та Дізл Пауер, а не пам-пам-амерікано та ол дей я танцую голай. Якось пізніше Мегаполіс пішов на спад, відкрилася маленька забігайлівка в Дарі, який тоді ще був в основному магазином, закрилися Браво і Ресторан, відкрився Глобус. Юра, Макар і за часів діджея Джигана Мегаполіс загнувся остаточно. Зате кабаки пристойно виросли. І якось років зо два взагалі глухо було, ніби ніякого світла в кінці тунелю.  Ось в цей період остаточно і сформувався мем типу «якщо ти не ходиш побухати в дар чи глобус, то ти взагалі не виходиш гуляти».

Пропали. Але не всі забили. Ось тут хочеться сказати дякую братюням і сестрюням із ЗММК, які запропонували альтернативний відпочинок, які хоч щось створювали своїми силами. Один оупн ейр, потім ще один, ще… Люди, які хотіли гарно розважитися поверталися додому задоволеними. Та й тут знайшлися такі, які крутили носом: «вхід занадто дорого», «у них Газбудсервіс спонсор, а вони за вхід аж по 40 грн беруть», «ЗММК заробляє мільйони на бідній коропській молоді». О так, навіть мільярди! А ніхто не хоче зрозуміти, що ціна за вхід не від балди придумана і скільки роботи потрібно на організацію. На третьому ОА були взагалі некрасиві інциденти: одні зривали у відпочиваючих браслети, виносили за територію іншим, щоб ті зайцями проходили. Таке відношення не приведе до чогось хорошого. Тут також була проблема із старшим поколінням. Деякі батьки самі виганяли своїх дітей на вечірку, а деякі тільки заважали і нісенітниці всілякі в газетах писали (ну ви знаєте, ага?).

 

Також неприємно бачити, що так мало народу збирається на оупн ейри і мало активності від присутніх, які не відходять від своїх палаток. А все це дійство проводиться не кожні вихідні влітку, тому дехто знаходить можливість приїхати з Києва, Чернігова та інших міст. І я не розумію, як можна спокійно сидіти в Коропі в Дарі, знаючи, що саме в цей момент відбувається на Десні? Занадто пасивно.

Хочу згадати за свої відео. Після кожного оупн ейру всі бігають і запитують: «ну коли там вже відео зробиш?». Та роблю настільки швидко, як можу, причому на старенькому компі, який тріщить по швах вже. Але на ділі, коли викладаю відео – активності ніякої. Чи багато хто з Коропа робить якісь відео? Не така вже й буденна справа, тому як мінімум має викликати зацікавленість. Якщо сподобалося відео, то розкажи чим, не сподобалося, то напиши «чувак, це повне УГ, не знімай більше», але ж не ігнорити зовсім! Під відео не те, що жменька коментів (більшість із них від ЗММК), а взагалі лайки лінь ставити. Відео то не для себе робиться, для вас. Тому і вирішив, що більше не буду ніякі відео знімати, наприклад, з випускного, а з ОА ще подумаю чи воно треба.

Далі. Кожен другий плаче «у Коропі нікуди вийти, у нас тільки Дар і Глобус». Для таких і для тих, кому було мало оупн ейрів цього літа діджей Гідроген влаштовував свої вечірки. Спочатку в Глобусі, було зроблено достатньо, було місце для танців, були столики для малоактивних, була крута музика, світло яке не яке, але його вистачало, дим. Ну і де були ви, ті, кому в Коропі вийти нікуди? Дуже радий був бачити там людей, яким була цікава музика і залишалися на танцполі до фіналу, але нажаль таких дуже мало. Може були якісь причини такої слабої явки, може день середа не підійшов. Тому спробою номер два була Broken Rythms Party. Тут до організації підійшли дуже серйозно. Діджеї знаходилися як у старі добрі часи в діджейській кабінці, звідки було видно всіх, Мегаполіс просторий, місця вистачило б всім, динаміки гупали добряче, музика супроводжувалася відеорядом на екрані, планували навіть роздавати Нон-стоп найактивнішим, але роздали тільки одну баночку, бо більше не було кому… Так, прийшли знову ті ж самі відчайдушні фани музики, але їх було все так само мало. Дякую, що ви є. Ну а решта все так само сиділа в Дарі. Тепер кожному, хто буде плакати «у нас нікуди вийти», скажу: «а де ти був 27 серпня?». Занадто пасивно.

 

Все вище написане не претендує на істину, просто мої думки.

Кевін.

2 ▲
12 September 2011 14:15
no comments

КПІфонія. Готово

Нарешті добігає кінця проект "КПІфонія", в якому мені пощастило взяти участь. Але не в ролі учасника, а організатора, точніше звукача. Своїми силами (разом з Пашкою) зробили студію за кошти Діджуса. Проводили запис учасників і от зараз вже можна почути все, що у нас з цього вийшло. Взагалі це дуже великий досвід для мене, пізнав багато нового.

Подяка всім учасникам, сподіваюся не останній раз з вами співпрацюємо. Подяка проекту "Діджус Гранти" фінансову підтримку. Також подяка нам самим (Юля, Паша, Гена, Андрюха).

Нагородження переможця та офіційна презентація студії відбудеться 17.06.11 о 14:00 у Залі Вченої Ради, куди всіх вас і запрошую. А поки можна слухати і голосувати за того учасника, який сподобався найбільше ТУТ 

 

Трекліст

01 Овсійчук Михайло - Happy birthday

02 Єллоу-Блю Бас - Залиши

03 Шостак Оля - Зайві слова (cover Platina)

04 15 єн - Старенький трамвай

05 НЕМОЙ - Небо

06 Безкоровайна Даша - Відмова

07 Ira Veles - Вже пізно (cover One Republic)

08 Зброжек Юра - Взаєморозуміння

09 Кряж Женя - Милий (cover Ані Лорак)

10 Гуньков Олександр - Реве та стогне Дніпр широкий

11 Доломан Аня - Намалюю тобі (cover Тіна Кароль)

12 Береговська Христя - Обман (cover Лама)

13 13 - Божеволію

14 2СКепкой - Лише для тих...

15 Teddy Bears - Мені сказати

16 Дудка Аліна - Жорстокий світ

17 ShAmAn - Фішки

18 Секлетіна Іра - Шторм

19 РадіоАфрика - Африканська радіостанція

   Bonus: Rem Sincere за уч. Михайловський Олег (13) - Божеволію

 

 Кервіник проекту: Карпюк Юлія

Звук: Kevin та DJ Sonique

Дизайн: Цабанов Андрій

За підтримки «DJUICE ГРАНТИ» та Департаменту навчально-виховної роботи

Інформаційна підтримка: student.kpi.ua, bete.tv, jampo.com.ua, r.kpi.ua, gazeta.kpi.ua, vkontante.ru/studrada, facebook.com/kpi.ua

3 ▲
8 June 2011 10:30
2 comments

DLF squad & Snake G - Є Ще Кому ЕР

Судячи з писанини в інтернеті, цей реліз є дуже очікуваним багатьма людьми. Та й сам я хотів поскоріше почути, що вийде із співпраці DLF та Snake G, хлопці ж бо не перший рік в ділі.

Обкладинки до ЕП взагалі не сподобалися, я їх не зрозумів. Але то таке... суть то всередині.

 

Робота трьох МС, досить різних за стилем виконання, але об'єднаних спільними ідеями, з гарними інструменталами Альфа, які спонукають покачувати головою в такт, а також скретчами, яких раніше не так багато можна було почути у DLF.

Я б не сказав, що тексти треків об'єднані однією єдиною темою, хоча загалом ЕП слухається досить цілісно. Тут є як прості для розуміння теми як "Є ще кому", "Мир", так і щось психоліричне з патріотичним відтінком, як "У країні", "Сліпці". Варто сказати, що на цьому ж ЕП присутній трек "Тихо будь!", який вже встиг сподобатися багатьом, а відео на нього на Репсторі називають найкращим відео року в Україні.

Інструментали хороші, але таких, щоб зачепили я почув небагато. Найбільше прокачали мінуса в "Є ще кому" та "Мир". Ці ж треки є для мене найкращими із всіх семи, особливо "Мир" радує душу. Хочу ще відмітити гарне аутро, просто й цікаво зроблено, не забули про бібоїв та райтерів, навіть Вову ми почули :)

 

Було б все добре якби не одна річ. Мало композицій, всього 5 плюс інтро та аутро. Я прекрасно розумію, що це все ж таки ЕП, але, вибачайте, мало. Ніби тільки почав слухати, а вже й аутро дограє. Хотілося б ще. Мабуть автори керувалися правилом "Хорошого по-немножку".

 

Все таки є ще кому і, поки твориться така музика, буде ще кому! Якщо вас хоч якимось боком цікавить українький хіп-хоп чи просто музика, то ви забов'язані зацінити "Є ще кому EP"! Воно того варте!

2 ▲
17 January 2011 15:47
no comments

Підсумки року + новий трек "Не забути"

Привіт. Вітаю всіх з наступаючими новорічними святами! Всіх благ, нових успіхів у новому році!
2010 рік був значним кроком уперед для моєї творчості. Я немало навчився нового, познайомився з новими цікавими людьми, спробував себе не тільки в репі і трошки змінив свої погляди на музику. Навесні формально відбувся мій дебют в реп музиці - побачила світ ЕПішка "Баланс" - перший серйозний реліз, моє промо, яке має познайомити слухача із виконавцем, ім"я якому Kevin. Відпустку собі не брав і писав далі нові роботи як сольно, так і спільно з Enji, Deliviot'ом, Xtyle'ом. Також почав творити спільно з іншими виконавцями, але завершити ці роботи, на жаль, не вдалося до Нового року з різних причин. Влітку відпочинок суміщався з написанням нових композицій та виступами на вечірках Korop WeekEnd Party Open Air, а також зйомкою відеозвітів з них. Щодо відео, то ось не так давно зробив свій перший відеоурок, сподіваюся комусь допоможе.
А до Нового року представляю новий трек "Не забути", він був вже готовий пару місяців назад, але я не поспішав викладати його в інет через деякі обставини. Хто не в курсі, то цей трек починався писатися як трек на участь в конкурсі від гурту Самозахист, а потім вже дописаний до того, яким ви зараз його можете почути. Сподіваюся сподобається. Приємного прослуховування.
Ще раз вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Зустрінемося у наступному році!

2 ▲
31 December 2010 17:14
1 comment
IhorKevin

Привіт. Я Kevin (батьки називають Ігор). Намагаюся проявити себе як МС та бітмейкер. Займаюся написанням текстів реп композицій та бітів до них. По сумісництву є також їх виконавцем та звукорежисером. Початком моєї творчості можна вважати 1 січня 2009 року, хоча все починалося на рік раніше.

Співпрацював із наступними виконавцями: Deliviot, Xtyle, Enji, DMR, Nelson. До осені 2010 перебував у складі кRAPалі rec!

Мета: розвивати український реп та хіп-хоп вцілому.

I like: Музику

I hate: погану музику

I recommend: хорошу музику

I am interested in: незвичним, цікавим та оригінальним

I know: табличку множення

I can: конфігурувати порти вводу/виводу

Feedback
The best feedback
 •  
  kRAPali Rec  17 April 2012 17:38 #
 • +1
  kRAPali Rec  18 August 2011 12:17 #
 • +1
  kRAPali Rec  18 August 2011 12:15 #
 • +1
  DJ Valevsky  17 August 2011 11:18 #
 •  
  DJ DiaBo  12 August 2011 14:00 #
  здоров
 • +2
  kRAPali Rec  18 February 2011 2:02 #
  Kevin, мене так пре "7" - це тупо жесть!Твій найкращий трек!Молодчина,не очікував
  • +1
   IhorKevin  18 February 2011 9:02 #
   Дякую, братюня!! приємно чути
 • +1
  zZzИНФЕКТОzZz  20 January 2011 22:32 #
  Респ норм рэпчик ПР+ те ) заходи в гости послухай ростовский рэпчик бу оч рад))
 • +1
  DJ Valevsky  4 January 2011 18:13 #
  и тебя уже с Наступившим!! успехов!
 • +2
  ZMMK PROMO GROUP  28 December 2010 16:24 #
  Гарне відео. Молодчина. КРУТО
 • (user was blacklisted)
  • +1
   DJ Valevsky  28 November 2010 19:16 #
   в други давай!
Please, register (it is quick and easy!) or sign in, to leave feedbacks and do much more fun stuff.